Światłoczuły - Kazimierz Chmiel - fotograf Zamość

Światłoczuły - Kazimierz Chmiel -  fotograf Zamość

Blog

Asia i Rafał

Asia i Rafał

To była dla mnie ogromna przyjemność być z Wami w tym dniu 🙂 , oby nie zabrakło Wam tej radości na przyszłe lata. Zapraszam do galerii.

Ania i Marcin

Ania i Marcin

„Niech każdy, co tchu
Taflę tnie
Tutaj miłość, tutaj gniew
Piękno tkwi w przejrzystej krze
Ciosaj aż po spód –
Niech pęka serca lód”
Serca Lód, Kraina lodu, [Disney]
Zimową porę rozgrzało gorące uczucie Ani i Marcina a temperatura ich serc niech nigdy nie spada.

Bernadetta i Bartosz

Bernadetta i Bartosz

W 1990 roku powstało Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych. Zadaniem szkoły było kształcenie nauczycieli języka angielskiego dla szkół, gdzie przez wiele lat prym wiódł język rosyjski. Bernadetta wraz z Bartoszem spotkali się na szkolnym korytarzu. Wspólnie przeszli przez trudny proces pozyskania umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Kolegium po 25 latach przestało istnieć, lecz związek Bernatki i Bartka trwać będzie, po tym jak powiedziele sobie TAK w Katedrze Zamojskiej.”

Malwina i Mateusz

Malwina i Mateusz

80 kilometrów, taka odległość dzieli rodzinne domy Malwiny i Mateusza. Lecz to nie jest przeszkodą by dwoje młodych ludzi poznało się na tyle by podjąć decyzję, by powiedzieć sobie TAK w perle architektury baroku, przepięknym modrzewiowym kościele ufundowanym przez Tomasza Zamoyskiego w 1627 roku.

Magda i Mateusz

Magda i Mateusz

Co ma wspólnego ciekła kopalina, złożona z mieszaniny naturalnych węglowodorów gazowych, ciekłych i stałych z niewielkimi domieszkami związków azotu, tlenu, siarki i zanieczyszczeń nieorganicznych zwana potocznie ropą naftową, z uczuciem łączącym dwoje ludzi …? Wydawałoby się, że nic … a jednak Magdę i Mateusza połączył polski przemysł petrochemiczny. Ich związek od 25 lipca nabrał większej liczby oktanowej, będzie im potrzebna … przed nimi długa i wspólna droga.

Ewelina i Michał

Ewelina i Michał

Opowiem Wam historię. Był sobie Michał i miał dziewczynę o imieniu Ewelina. Pewnego razu Michał rzecze: – Ewelinko, nasza lokalna drużyna piłkarska Sobiepan Zamojski jakoś sobie radzi w IV lidze i mogę się z tobą założyć, że jeżeli awansuje do III ligi (myśląc sobie – jakimś cudem) to się z tobą ożenię. Ewelina przyjęła zakład. Michał i jego drużyna robili wszystko by tego czynu nie dokonać. Napróżno. Michał zakład przegrał.